Infolinia Wsparcia Technicznego: +48 799 399 690

Kontakt

KSTAR Polska

Infolinia Wsparcia Technicznego

+48 799 399 690

Godziny pracy Działu Wsparcia Technicznego 8-16

Wyłączny dystrybutor KSTAR na Polskę

Afore Polska sp. z o.o 

38-300 Gorlice, ul. Biecka 21A

NIP 7382150296 REGON 364940994

DZIAŁ SPRZEDAŻY

sprzedaz@kstar.com.pl

Kinga Opiela – Obsługa sprzedaży

kinga.opiela@kstar.com.pl  

Kinga Pabis – Obsługa sprzedaży

kinga.pabis@kstar.com.pl  

Adrian Solarczyk – Zapytania ofertowe

adrian.solarczyk@kstar.com.pl    +48 722 133 000

Marcin Sekuła – Zapytania ofertowe

marcin.sekula@kstar.com.pl    +48 663 220 666

sekretariat

Sekretariat – Zofia Oratowska

faktury@kstar.com.pl     +48 534 265 539

zofia.oratowska@kstar.com.pl

Bartosz Malawski – Współpraca handlowa

bartosz.malawski@kstar.com.pl    +48 534 968 324

Maciej Malawski – Prokurent

maciej.malawski@kstar.com.pl    +48 605 227 077

WSPARCIE TECHNICZNE

Wszelkie zgłoszenia odnośnie Wsparcia Technicznego oraz Serwisu prosimy wysyłać na adres:

serwis@kstar.com.pl

Tomasz Wójcikiewicz – Kierownik

tomasz.wojcikiewicz@kstar.com.pl

Michał Rybczyk

michal.rybczyk@kstar.com.pl    +48 790 657 094

Seweryn Wójcikiewicz

seweryn.wojcikiewicz@kstar.com.pl    +48 531 798 935

Karol Matuszyk

karol.matuszyk@kstar.com.pl    +48 530 011 408

Kinga Rogozińska

kinga.rogozinska@kstar.com.pl    +48 530 033 528

Seweryn Kuk

seweryn.kuk@kstar.com.pl    +48 534 698 152

Mikolaj Papa-Dmitriev

mikolaj.papa@kstar.com.pl    +48 531 954 326

Serwis gwarancyjny/pogwarancyjny

Paweł Gubała – Kierownik

pawel.gubala@kstar.com.pl    +48 885 223 828

Marek Hajduk – Logistyka
marek.hajduk@kstar.com.pl    +48 607 664 600

Grzegorz Górski – Serwisant
grzegorz.gorski@kstar.com.pl    +48 722 250 687

Przemysław Sekuła – Serwisant
przemek.sekula@kstar.com.pl    +48 663 991 411

Grzegorz Ryndak – Serwisant
grzegorz.ryndak@kstar.com.pl    +48 885 999 002

Robert Kosiński – Serwisant
robert.kosinski@kstar.com.pl    +48 663 664 300

Dział handlowy

Szymon Orłowski-Kierownik techniczno handlowy

szymon.orlowski@kstar.com.pl    +48 721 522 117

Marcin Sewerynek – Manager ds. rozwoju rynku OZE

woj.: Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

marcin.sewerynek@kstar.com.pl    +48 530 279 398

Tomasz Świderek – Manager ds. rozwoju rynku OZE

woj.: Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

tomasz.swiderek@kstar.com.pl    +48 531 490 753

Robert Reguła – Manager ds. rozwoju rynku OZE

woj.: Opolskie, Dolnośląskie, Śląskie

robert.regula@kstar.com.pl    +48 533 641 593

Piotr Maszewski – Manager ds. rozwoju rynku OZE

woj.: Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie

piotr.maszewski@kstar.com.pl    +48 533 648 090

Piotr Wróbel – Manager ds. rozwoju rynku OZE

woj.: Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie

piotr.wrobel@kstar.com.pl    +48 533 649 820

Dział marketingu

Paweł Gajewski – Kierownik Działu Marketingu

pawel.gajewski@kstar.com.pl    +48 731 071 769

Katarzyna Mituś

katarzyna.mitus@kstar.com.pl    +48 533 059 445

Paweł Barszcz

pawel.barszcz@kstar.com.pl    +48 500 313 586

Dawid Wójcik

dawid.wojcik@kstar.com.pl